flaga PL flaga USA flaga GB flaga DE flaga IT flaga ES flaga RU

+48 502 359 182

O kancelarii

Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Piechockiego jest kontynuacją jego dotychczasowej praktyki zawodowej. Łączy ona tradycyjne wartości i zasady związane z wykonywaniem zawodu adwokata na wysokim merytorycznie poziomie z nowoczesnym podejściem do form i metod świadczenia pomocy prawnej w kontekście biznesowym, w tym z uwzględnieniem potrzeb międzynarodowych klientów i ze znajomością różnic kulturowych różnych krajów świata.

Fundamentem kancelarii jest dotychczasowe doświadczenie zawodowe adwokata Marcina Piechockiego zdobyte podczas współpracy z kancelarią Wardyński i Wspólnicy oraz renomowanymi międzynarodowymi firmami prawniczymi w Polsce. Fundament ten wzbogacony jest również unikalnym kapitałem intelektualnym wypracowanym podczas studiów prawniczych oraz staży w Polsce, Niemczech, Luksemburgu i Wielkiej Brytanii.  

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych we wszystkich dziedzinach działalności.  Z racji znajomości rynku polskiego, kancelaria jest w szczególności przygotowana do świadczenia pomocy prawnej na terenie Warszawy oraz Wrocławia.

Kancelaria współpracuje z notariuszami, adwokatami, radcami prawnymi, tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego jak i niemieckiego na terenie Warszawy i Wrocławia.

Kancelaria jest przygotowana do rozwiązywania skomplikowanych problemów prawnych swoich Klientów.

Kancelaria świadczy usługi w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Aktualności

  • Nowa strona www

    Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Kontaktowy Formularz